Društvo
Jake policijske snage na Aerodromu Tivat: Pod pojačanom kontrolom čarter let iz Beograda sa oko 90 putnika
Foto: Ilustracija/Pixabay
Kako prenosi N1, crnogorska policija sprovodi pojačane bezbednosne mere uoči održavanja Samita EU – Zapadni Balkan, a pod posebnom kontrolom našao se čarter let iz Beograda koji je jutros sleteo na Aerodrom Tivat.
Prema navodima policije, u toku su provere oko 90 državljana Srbije koji su doputovali tim letom, kao i utvrđivanje razloga njihovog dolaska i boravka u Crnoj Gori. Avion je zadržan na pisti Aerodroma Tivat dok traju detaljne kontrole.

Jovanka
3.6.2026. 13:46
Ne daju đetići da im se od države pravi ćacilend. Nijesu džabe samostalni i ulaze u EU sledeće godine.
Josip
3.6.2026. 14:56
Boga mu rekao sam ti da ne pričaš bedastoće......
Jovanco
4.6.2026. 14:31
Onda svi koni nisu caci neka idu u cg
Penzionerka
6.6.2026. 07:32
Tako radi svaka uredjena, ozbiljna drzava.
Jerina
9.6.2026. 14:04
Baš tako
Policajac u penziji
3.6.2026. 16:09
Mediji u Crnoj gori objavili i slike i spisak osoba koje su zadržane ,a kod nas niko ni da šušne. Kako nam samo brukaju državu ovi jadnici na vlasti
Djordje
3.6.2026. 17:21
Kao ŝto je u Rigu slao da ljudi ne pumpaju. E sad će da se pumpa opušteno.
Gv
4.6.2026. 14:39
Ulaze u Evropu za razliku od Srbije. Nece dozvoliti cirkus na svojoj teritoriji. Tu je razlika izmedju nas i njih. Mi imamo cacilend druga godina
Kondor
7.6.2026. 08:06
Pa ništa, neka sve đetiće iz Srbije pošaljemo u CG, na njihova mesta postavimo naše ovdašnje a na ša medta dovedemo srbe iz CG i onda dmo svoj na svome. Zašto tako ljudi? Samo obe drržave da "sklone" kriminlnce i da živimo ko ljudi. Očigledno da samo njima ovo odgovara - da se mi svsđamo a da oni vršljaju i tamo i ovde..
Maja
7.6.2026. 17:01
Smešni komenari, i tekst, ali treba neko i smešan biti, nažalost