Moj grad
Nakon prodaje objekta „Standarda“, radnici EPS-a sele kancelarije
Foto: J.Rogožarski/Boom93
Kako Boom93 nezvanično saznaje, počelo je preseljenje kancelarija EPS-a koje su se nalazile u objektu u Ulici Veljka Dugoševića 8, a deo inventara je juče već preseljen na novu lokaciju.
Podsetimo, prostorije preduzeća „Standard“ d.o.o. u stečaju, koje su koristili radnici EPS-a i u kojima su se nalazile njihove kancelarije, prodate su na javnom nadmetanju održanom 21. aprila 2026. godine za približno 166.700 evra.
Prema nezvaničnim saznanjima Boom93, kancelarije će biti premeštene u zgradu na uglu Prvomajske i Karađorđeve, koja je u vlasništvu PD „Termoelektrane i kopovi Kostolac“ d.o.o.
Rade
12.5.2026. 13:57
Koliko to EPS ima radnika kada su zauzeli i Standardovu imovinu
Sale
12.5.2026. 18:18
Ćaci, promašio si temu.
Obavešteni
12.5.2026. 20:14
EPS ima manjak radnika, a višak zaposlenih....😡
Gde li ovaj zivi
13.5.2026. 08:55
U pomenutoj zgradi je radilo reda 60-70 radnika godinama... neki i ceo radni vek. Sad zasto EPS nije otkupio ili zakupio zgradu to je drugo pitanje. Hotel Kostolac i ostalu imovimu bivseg STANDARDA ce valjda opet neko bud zasto da "kupi".
Ja
13.5.2026. 10:22
Strasno sta se u ovoj zemlji radi...bicemo mi Bgd pasaluk