Moj grad
PIO fond ukinuo PIN kodove: Kako da obračunate svoju penziju
Foto: R. Momirović
Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje obavestio je građane da je dosadašnji servis „Uvid u podatke matične evidencije“, kojem se pristupalo pomoću PIN-a, ugašen krajem 2025. godine.

Slavna
26.5.2026. 20:08
Fantasticno
Slavna
26.5.2026. 20:09
Fantasticno,
Дикан
27.5.2026. 03:09
Када ћете укинути казнене поене за старосну пензију ко је напунио 40година стажа,ја сам кажњен са 11,2посто ,отишао сам у пензију са 40год и шест месеци стажа а
Ja
27.5.2026. 11:33
Ukinuće juče.
Stasa
27.5.2026. 15:14
Potpisah ugovor u 17 godini da cu raditi 40 i tada nije bilo kaznenih. pojena .Sto ne postovaste sta je dogovoreno pre novih zakona.
Anyway
27.5.2026. 17:47
Sta je to ,,pojen,,?
Vića
27.5.2026. 15:17
Lažu nas, dokle više
27.5.2026. 18:54
Kada ce te vacati izgubljene tj. ( ukradene godina) koje su meni nestale,ukradene, pri obracunu.. A resenja stizala Iz Novog Sada gde nikakve veze nikad nisam imala za moj radni vek..
Gordana
28.5.2026. 06:27
Kada cete vratiti ukradene penzije treba nam za lecenje i lekove. Drzava ima para za storta i jaka je a mi smo posteno zaradili.
Cacakg
28.5.2026. 08:25
Meni su ukinuli invalidnost nema Dijagnoza koje nemam kicma operisana ,histerektomiju povadjeno sve nosim pelene oci operisane mozdani udar sta vise trombofilije muka mi sa38 g i staza al godina sada imam 63 a zbog secera i hasimoto a sam otisla ranije
28.5.2026. 08:32
Radila 40godina i 2godine na treće dete imam 61 god života. I na mali iznos penzije mi jos odbijaju penale. Zar to nije nepravda.
Ana
28.5.2026. 13:16
Kada ukidate penale? Sramota
Miki
28.5.2026. 15:40
Isto je 15 godina staža i 65 starosti ili 45 staž i u penziju.Kad te država iscedi ti uživaj u penziju.
28.5.2026. 15:36
Sakupi 15 godina staža i u 65 godina u penziju.Isto kao i sa 45 godina staža,kad te država iscedi a ti uživaj u penziju
Miki
28.5.2026. 15:37
Sakupi 15 godina staža i sa 65 godina u penziju ili sa 45 staža i 65 godina života isto.
28.5.2026. 16:37
Da li se racuna u staz ,ako si radio preko omladinske zadruge?
Joca
28.5.2026. 16:37
Da li u staz ulazi i ako si radio preko omladinske zadruge?
Na odmoru
28.5.2026. 18:58
Da.
Sneki
28.5.2026. 16:48
Kako moze da živi porodični penzioner sa 20. 000 dinara nema ni za xranu a kamoli za drugo šta
Pajce
29.5.2026. 00:13
Kada ukidate kaznene poene pa nam od nasih para dajete povecanje. Dokle vise sramota.
29.5.2026. 08:47
40 godina staža a 57 god kolika je penzija ako plata75