Moj grad
Zdravstveni radnici svakog petka odaju poštu nastradalima u padu nadstrešnice u Novom Sadu
Foto: Z.M.
Deo zdravstvenih radnika zaposlenih u Opštoj bolnici Požarevac i ovog petka održaо je 16 minuta tišine u dvorištu bolnice, odajući poštu nastradalima u padu nadstrešnice u Novom Sadu
Ova praksa održava se svakog petka, kada zaposleni u dvorište bolnice izlaze kako bi podsetili na tragediju i izrazili poštovanje prema žrtvama.
Zdravstveni radnici nosili su transparent sa natpisom "Studenti pobeđuju".
Sa odavanjem pošte započeli su 31. januara 2025. i nastavili do danas, a trenutno su jedini u gradu koji svakog petka odaju poštu.

Oooo
15.5.2026. 14:23
MA BRAVO,NEUSTRASIVI I HRABRI I AKO SU KAZNJENI SMENAMA.IMAJU DUSU I NEUSTRASIVOST. NEZAUSTAVLJENI A KUMOVI DIREKTORI KLANJAJU.
Sloba
17.5.2026. 17:24
Bravo za zdravstvene radnike, tako treba ne sme se zaboraviti tolika tragedija. Studenti pobedjuju
Mira
15.5.2026. 14:39
Svaka čast
Vera
16.5.2026. 01:18
❓❗❓
Logičan odgovor
17.5.2026. 09:51
! ? ! ?
Posmatrac
16.5.2026. 10:57
Vi ste savest ovog nesretnog grada. Moj duboki naklon.
Ukinite im zakonski mito !
16.5.2026. 15:03
Ovo više nije ni deo nego delić zdravstvenih radnika.
Katarina
16.5.2026. 16:14
Bravo, bravo!
Razvitak
17.5.2026. 09:48
Učite tenis i ne brinite !
Zoran
16.5.2026. 21:57
Cestitam na istrajnosti u potrazi za pravdom .
mika
17.5.2026. 01:54
molim vas otvorite mi oci ako mozete pitao sam jednom a sada ponovo kakve veze ima parola Studenti Pobedjuju i tragedija u N.S.
Tabačnica resident
17.5.2026. 16:11
Miko potpuno ste u pravu !
Svrca
17.5.2026. 09:23
Bravo narode moj
Peki
17.5.2026. 12:00
Za svako poštovanje.