Moj grad
Grad Požarevac i UNICEF potpisuju Protokol o saradnji u oblasti mentalnog zdravlja dece i mladih
Foto:Boom93/R.Momirović
U četvrtak, 14. maja 2026. godine u 10 časova, u zgradi gradske uprave, u sali 11, biće održan sastanak povodom uspostavljanja međusektorske saradnje i potpisivanja Protokola o saradnji u oblasti mentalnog zdravlja dece, adolescenata i mladih.
Sastanak ima za cilj unapređenje saradnje relevantnih institucija i organizacija u oblasti zaštite i očuvanja mentalnog zdravlja mladih, kroz zajedničko delovanje i koordinisane aktivnosti.
Za ovu priliku predviđeno je obraćanje predstavnika Grada, kao i predstavnika UNICEF-a.

posmatrac
13.5.2026. 11:59
odbornici, pogledajte kako komunalci odrzavaju staro groblje..potpuno zaraslo u travuljinu i korov!!! ne moze se prici grobovima da se oda pocast preminulima. NITI JEDAN DINAR DA IM SE DA I DA SE ZABRANI NJIHOVO NAPLACUVANJE TZV. U S L U G A !! Ako nista ne preduzmete, znaci da ste isti kao i ta banda lenstina i potpino beskorisni. Na republickom nivou ce svi biti prijavljeni i trazice se povracaj novca od taxi za odrzavanje jer NEMATE KONTROLU !!