Moj grad
JKP „Komunalne službe“: Apel građanima da ne lepe nalepnice
Foto: JKP „Komunalne službe“
Javno komunalno preduzeće „Komunalne službe“ apeluje na građane da vode računa o izgledu i očuvanju grada.
U poslednje vreme uočeno je lepljenje nalepnica na klupama u parku, kao i na žardinjerama i kandelaberskoj rasveti u centru grada, koje se teško uklanjaju i pri tom trajno oštećuju gradski mobilijar, navedeno je u saopštenju.
Radnici JKP „Komunalne službe“ nakon uklanjanja nalepnica nisu u mogućnosti da u potpunosti očiste površine, jer se tragovi lepka zadržavaju i ostavljaju trajna oštećenja.
Kako je navedeno, gradski mobilijar namenjen je svim građanima i svakodnevno se koristi, zbog čega je važno da se očuva u što boljem stanju. Oštećivanjem ovih površina narušava se izgled grada, ali se istovremeno stvaraju i dodatni troškovi za njegovo održavanje.
Iz JKP „Komunalne službe“ poručuju da je neophodno da građani pokažu odgovornost i poštovanje prema zajedničkom prostoru, kako bi grad ostao uredan i prijatan za sve.

Srbijanka
29.4.2026. 16:39
Sad im smetaju i nalepnice studenata, a kad oni lepe svoje onda nije problem. Čitav grad ižvrcali autosprejem - pogledajte na šta nam liči grad. Kako ih samo nije sramota? Malo pre sam videla jednu radnicu komunalnog kako ide i odlepljuje studentske nalepnice. Da li im je to posao ili se za to dobija sendvič?
30.4.2026. 11:37
U pravu ste 100 💯 posto
"Nikad čistije"
29.4.2026. 16:54
Kad uklone svo "đubre" iz ovog grada, ukloniće i nalepnice. Bolje neka zasuču rukave i uklonili divlje deponije koje niču u gradu kao pečurke, lako će za "lepak od nalepnica".
30.4.2026. 11:38
Lazu da lepak ostaje , lako se skidaju
Ana
4.5.2026. 09:28
A ko baca đubre gde stigne?
mik
29.4.2026. 16:55
Može samo nalepnice SNS
Ana
4.5.2026. 09:24
SNS nikada ne radi protiv države i svog naroda. Oni ne uništavaju državu ni na koji način.
Bata
29.4.2026. 17:03
Studenti pobeđuju!
Rosa
30.4.2026. 21:09
Kad na vrbi rodi grozdje i Engleska trava.SRBIJA pobedjuje.Gledate li vi istrazivanja ili samo ona kod taste.
Veca
29.4.2026. 20:08
Srbija pobedjuje!
Filip
29.4.2026. 20:27
Ma ajde vas će pitamo?
Peki
29.4.2026. 23:44
Zasuku
Jelica
30.4.2026. 06:34
Studenti pobedjuju
Peca
4.5.2026. 09:25
A gde to studdnti pobeđuju?
Bilda
30.4.2026. 07:40
Srbija pobeđuje i uvek će. A ne pojedinci.
Ana
4.5.2026. 09:25
Tako je.
Piculić
30.4.2026. 08:04
Očistićemo svi zajedno kad očistimo ove s vlasti. PUMPAJJJ
30.4.2026. 16:03
Očistićete malo kasnije.
Klra
30.4.2026. 09:00
Je l to vazi za sve nalepnice ili samo za studentske?
Strasan je taj lepak
30.4.2026. 10:51
A grafiti o pustanju ubice na slobodu ne smetaju komunalnom.
Prk
30.4.2026. 11:10
Svako selo ima divlju deponiju, svako selo jedva čeka grejnu sezonu da svo đubre baca u šporet, a komunalno brine zbog lepka koji ne mogy da skiny :'-(
Otporaš u penziji
30.4.2026. 11:40
Umrlice, nalepnice, plakati vladajuće stranke, plakati za koncerte, oglasi ne smetaju nikome, ali zato direktiva da se uklanjaju nalepnice STUDENTI POBEDJUJU! Štampajte još deco, nije dovoljno.
Mrata
30.4.2026. 14:31
Kakvo licemerje!
Majka
1.5.2026. 22:17
Samo Srbija PUNA studenata pobeđuje!
Pun grad nalepnica
3.5.2026. 10:45
Nalepnice Grobari i Delije na sve strane, to se nisu setili da uklone, da ne spominjem sve ostalo, a sad odjednom smeta što STUDENTI POBEĐUJU
Živela srbija
7.5.2026. 08:38
Grad mora da bude čis !