Moj grad
JP "Toplifikacija" Požarevac: Produžava se grejna sezona
Foto:Boom93/T.S. Toplifikacija
Javno preduzeće „Toplifikacija“ Požarevac saopštilo je da se, u skladu sa članom 55. Odluke o načinu snabdevanja toplotnom energijom, grejna sezona nastavlja u narednom periodu, sve dok vremenske prilike budu zahtevale isporuku toplotne energije, a najkasnije do 3. maja 2026. godine.
Iz ovog preduzeća navode da će pratiti aktuelne vremenske uslove i prognoze Republičkog hidrometeorološkog zavoda, te da će na osnovu tih podataka biti doneta odluka o završetku grejne sezone kada se za to steknu propisani uslovi.
O završetku grejne sezone javnost će, kako se ističe, biti blagovremeno obaveštena.

Koviljka
28.4.2026. 06:33
Grejanje i treba da se produži jer nam duguju to Upocetku grejne sezone smo se smrzavali stalno su nesto popravljali a mi redovno plaćali pun iznos računa Red je da nam se oduze Ništa nam ne poklanjaju ovim produzetkom cele godine plaćamo samo oni znaju ko je na dobitku a ko na gubitku
Gagi
28.4.2026. 14:47
Blago vama. U Beogradu nema više.
Caca
3.5.2026. 00:02
Treba da greju dokle god je hladno jer deci u vrtićima i u školi je jako hladno kada u ovom periodu nema grejanja onda bolnica pa mala deca u gradu i bebe svima treba topla soba zašto prekidati grejanje kada će biti baš hladno jer vruća voda se i onako baca u dunav
Olja
3.5.2026. 21:25
Noći su hladne treba da se produži grejanje! I sta se prave blesavi kad nam duguju grejanje setimo se šta je bilo na početku 2025g nisu pustili grejanje, a bilo je - 5!!!!!A naplatili sve uredno!