Moj grad
Zdravstveni radnici i ovog petka odali poštu nastradalima u padu nadstrešnice u Novom Sadu
Foto:Z.M.
Deo zdravstvenih radnika zaposlenih u Opštoj bolnici Požarevac i ovog petka održaо je 16 minuta tišine u dvorištu bolnice, odajući poštu nastradalima u padu nadstrešnice u Novom Sadu
Ova praksa održava se svakog petka, kada zaposleni u dvorište bolnice izlaze kako bi podsetili na tragediju i izrazili poštovanje prema žrtvama.
Zdravstveni radnici nosili su transparente sa natpisom "Studenti pobeđuju".
Sa odavanjem pošte započeli su 31. januara 2025. i nastavili do danas, a trenutno su jedini u gradu koji svakog petka odaju poštu.

Niko
24.4.2026. 14:47
Izgubili ste kompas ili komemorativni skup ili politički miting.Dame i gospodo promašili ste namenu.
Milos
24.4.2026. 17:46
Bravo
Bravo!
24.4.2026. 18:39
While you need to care of your patent, why are you doing You would be all fined $ 2 million each, and I will report you to the ethical committee for Serbia, and then send report EU medical ethical community
[email protected]
24.4.2026. 18:45
2 milion each for neglekt
24.4.2026. 19:57
Veliko postovanje za upornost i doslednost od bivseg kolege.
Savic
24.4.2026. 20:00
Uvek mi ulepsate svaki petak cim otvorim BOOM. Moj duboki naklon.
Misko
25.4.2026. 07:36
Idemoooo
Слаки
26.4.2026. 15:30
Какве везе има парола ,,студенти" побеђују са одавањем почасти?