Info
MUP pozvao gradjane da budu oprezni na rekama, bazenima i jezerima
Foto: J. Rogožarski/Boom93
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) je danas apelovalo na građane da biraju uređena kupališta i poštuju upozorenja i savete spasilaca, te da ne ulaze u vodu pod dejstvom alkohola.
Ministarstvo je na Fejsbuku savetovalo građanima i da ne precenju svoje plivačke sposobnosti. Dodalo je da su reke, jezera i bazeni mesto gde se provode letnji dani i pozvalo građane da ne prepuštaju bezbednost slučaju.
"Ako ste sa decom – ne skrećite pogled ni na trenutak (...) vaša neprekidna pažnja njihova je najvažnija zaštita", saopštio je MUP.
U objavi na Fejsbuku MUP je sve građane pozvao da budu odgovorni.
