Društvo
Studenti novosadskih fakulteta najavili novi protest za 20. jun
FOTO: Zvezdan Veljković
Studenti novosadskih fakulteta u blokadi najavili su novi protest koji će biti održan u Novom Sadu 20. juna.
Na profilu Prirodno-matematičkog fakulteta u blokadi na društvenim mrežama objavljena je najava protesta uz poruku:
„Nismo stali. Nastavljamo! Novi Sad 20.06.“
Za sada nisu saopšteni detalji o mestu okupljanja niti planu protesta.

Ljubitelj teatra apsurda
3.6.2026. 14:59
Nema ništa od toga.Pištaljke i vuvuzele su se zapušile,pumpe ispumpale ,parole izlizale, transparenti pocepali.....
Leonida
3.6.2026. 15:03
Hoćete od Atine da napravite Spartu.E neće moći !
Dane
4.6.2026. 17:17
Još jedan predizborni skup političke partije, nikakav protest i slično, ta formulacije više ne stoji. Dajte malo realnosti, politička partija, politički skup, predizborna kampanja... to su termini za ovakve događaje.
Dejan
5.6.2026. 12:35
Bas ste aktivni,pregurasmo BGD 23.maja....Znaci ponovo da palim auto.. Ajd"vidimo se na na trgu.